Hakkımızda

30 yılı aşkın süredir tarım sektöründe aktif yer alan Ali Çolhan tarafından kurulmuş firmamız, patates ve patates tohumu yetiştirilmesi, pazarlanması ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. comparaison site de rencontre Sant Boi de Llobregat Çolhan Tarım, analizler sonucu toprak yapısına uygun son teknoloji bakım işlemleri ile verimli arazilerde, bilinçli gübreleme ve sulama ile standartlara uygun sertifikalı yüksek kalitede tohumlar üreterek, müşterilerine patates tohumu tedarik etmektedir. application messagerie secrete French Rocks Kalite ve yüksek verim esaslı tüm tarımsal politika ve stratejiler, üretimin daha kaliteli gerçekleştirilmesi hedefi ile, gerekli bütün aktif müdahale ve destek unsurlarını içermelidir.
Firmamız, bitki yetiştirilmesi ve çevre bakımı konusunda son derede duyarlı ve özverili personel kadrosuna sahiptir. Konusunda uzman zirai mühendislik desteği sağlayan danışmanlarımızın ve uzun yıllara dayanan sektörde edinmiş olduğumuz tecrübelerin de katkısıyla, son teknoloji ekipmanlar ve zirai yöntemleri kullanmaktadır.
Müşterilerin talepleri doğrultusunda geniş tür yelpazemizden seçilen ürünlerimiz boylanarak, çuvallanır ve teslim edilir ya da gerektiğinde uygun şartlarda depolama gerçekleşir. Depolama, üretim süreci kadar hassasiyet gerektiren, aksi takdirde ciddi zararlara sebep olacak, önemli bir aşamadır.
Yenilikçi yönetim anlayışı ile, değişiklik gösteren pazar ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreten, Çolhan Tarım sürekli yenilenen çeşit portföyü ile müşteri memnuniyeti hedeflemektedir.

Misyonumuz

Müşterilerimize standartlara uygun, yüksek kalitede ürün tedarik etmek, beklentilerini karşılamada süreklilik ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyonumuz

Yıllardır olduğu gibi, dürüstlük ve kalite çizgimizin devamlılığını sağlamak.

Hakkımızda

generic for glucotrol Maswa 30 yili askin suredir tarim sektorunde aktif yer alan Ali Colhan tarafindan kurulmus olan firmamiz, patates ve patates tohumu yetistirilmesi,pazarlanmasi ve satisi uzerine faaliyet gostermektedir.

rencontre le mans homme Claremore