Üretim Süreci

Üretim Süreci


Tohum Hazırlığı

East Pensacola Heights lanzol Pazar ihtiyaçları göz önünde bulundurularak belirlenmiş tohum çeşitleri ekim öncesi, standartlara uygun şekilde boylanarak, ilaçlanır.

DEVAMINI OKU

Ekim Nöbeti,Toprak İsteği ve Toprak İşleme

site renconttr gay Toprak kalitesi, iyi tarımda etkili bir rol oynamaktadır. Ekim yapılacak tarlanın hassasiyetle seçimi, sonrasında toprak analiz sonuçları doğrultusunda desteklenmesi gerekmektedir.

DEVAMINI OKU

Çapalama ve Boğaz Doldurma

https://azurglobalservices.com/24273-rencontre-femme-josselin-31797/ Patates düşünüldüğünün aksine ciddi bakım gerektiren bir bitkidir. Ekim sonrası, bitki çıkış göstermeden yapılan tapan işlemi ilk adımdır.

DEVAMINI OKU


Sulama ve Gübreleme

https://bettydeco.com/59356-rencontre-et-racine-billetterie-13829/ En dogru gubreleme sekli, toprak analizleri sonucu ihtiyaca uygun gubre kullanimidir. Patates ziraatinde azot, fosfor ve postasyum en temel toprak ihtiyaclari olarak siralanabilir.

DEVAMINI OKU

Bitki Koruma

https://africaimmo.fr/17347-site-de-rencontre-en-corse-gratuit-34078/ Bitki bakım maddeleri ile bitkinin doğal dayanıklılığı arttırıcı maddeleri, kültürel önlemlerin de desteği ile kullanıp hastalık etmeni ve zararlıları kontrol altında tutulmaya çalışılır.

DEVAMINI OKU

Hasat,Siniflandirma ve Depolama

rencontre coquine sur strasbourg Hasat zamanı, yaprak ve sapların sararıp kuruması, yumruların normal büyüklüğünü alarak bitkiden kolayca ayrılması ve kabuğun kalınlaşıp sertleşmesi ile kararlaştırılır.

DEVAMINI OKU

Hakkımızda

30 yili askin suredir tarim sektorunde aktif yer alan Ali Colhan tarafindan kurulmus olan firmamiz, patates ve patates tohumu yetistirilmesi,pazarlanmasi ve satisi uzerine faaliyet gostermektedir.